Orzeźwienie na lato

Kalendarzowe lato zawitało do nas na dobre. Słupek rtęci pokazuje coraz wyższą temperaturę, dlatego chętniej sięgamy po wodę mineralną, orzeźwiającą lemoniadę czy lodowe milkshaki. Pojawiły się również wyczekiwane przez cały rok truskawki, które stanowią doskonały dodatek do koktajli, smoothies i deserów. Orzeźwiające napoje zabieramy ze sobą do samochodu, do pracy czy na trening. W czasie gorących dni koniecznie zadbajcie o to, żeby zawsze mieć pod ręką coś do picia. Dzisiaj prezentujemy Wam nasze sprawdzone sposoby na letnie orzeźwienie. Słoiki ze słomką, bidony z wkładem chłodzącym, butelki z pojemnikiem na owoce - sprawdźcie sami!

Kubki do koktajli Sweet Sagaform

Czytaj więcej: Kubek ze słomką Sweet 350 ml, Sagaform

Dla wszystkich miłośników lemoniady przygotowaliśmy prawdziwy hit - butelki Fresh z wkładem na owoce i lód. W specjalnym sitku można umieścić kawałki cytryny albo limonki, listki mięty i kostki lodu, a następnie napełnić butelkę wodą. Praktyczny ustnik pozwala dysponować zawartością bez odkręcania wieczka, a duża pojemność (800 ml) to jeszcze więcej orzeźwienia na upalne dni. Wkład na owoce i lód można bez trudu wyjąć, co znacznie ułatwia czyszczenie bidonu. Produkty z serii Fresh polecają się na lato!

Butelka z wkładem na owoce Sagaform

Czytaj więcej: Butelka z pojemnikiem na owoce Fresh, transparentna Sagaform
Bidon Fresh Sagaform różowy

Czytaj więcej: Butelka z pojemnikiem na owoce Fresh, różowa Sagaform

Bidon Fresh Sagaform niebieski

Czytaj więcej: Butelka z pojemnikiem na owoce Fresh, niebieska Sagaform

Bidon Fresh Sagaform zielony

Czytaj więcej: Butelka z pojemnikiem na owoce Fresh, zielona Sagaform

Równie ciekawym rozwiązaniem są bidony Sagaform z żelowym wkładem chłodzącym. Przed napełnieniem bidonu umieść wkład w zamrażalniku i zaczekaj, aż się schłodzi. Butelka o pojemności 520 ml posiada plastikowy ustnik oraz ergonomiczny kształt, dlatego świetnie sprawdzi się podczas porannego joggingu albo treningu na siłowni. Dodatkowo zakrętka umieszczona w górnej części bidonu zamocowana została na specjalnym uchwycie, który ułatwia przenoszenie.

Butelka z wkładem chłodzącym Fresh Sagaform, zielona

Czytaj więcej: Bidon z wkładem chłodzącym, zielony Sagaform

Bidon z wkładem żelowym, różowy

Czytaj więcej: Bidon z wkładem chłodzącym, różowy Sagaform

Bidon z wkładem chłodzącym Sagaform, biały

Czytaj więcej: Bidon z wkładem chłodzącym, transparentny Sagaform

Jeżeli lubicie smoothie, koniecznie sprawdźcie kolorowe kubeczki od renomowanego szwedzkiego producenta. Każdy kubek wyposażony jest w podwójne ścianki, dzięki którym przechowywane w środku napoje na dłużej zachowują odpowiednią temperaturę. Dodatkowym atutem kubeczka jest składana słomka, którą możesz schować wewnątrz pokrywy za pomocą specjalnego suwaka. Kubek fresh dostępny w kolorze niebieskim, różowym, zielonym i transparentnym.

Kubek na smoothie Fresh Sagaform zielony

Czytaj więcej: Kubek na smoothie Fresh 450 ml, zielony Sagaform

Kubek na smoothie Fresh, różowy

Czytaj więcej: Kubek na smoothie Fresh 450 ml, różowy Sagaform

Kubek na smoothie Sagaform, niebieski

Czytaj więcej: Kubek na smoothie Fresh 450 ml, niebieski Sagaform

Specjalnie z myślą o milkshakach i koktajlach z kruszonym lodem powstała seria kubeczków Sweet. Podwójne ścianki i szeroka słomka przydadzą się podczas sączenia mrożonej kawy, truskawkowego smoothie albo świeżo wyciskanego soku owocowego z cząsteczkami miąższu. Pokrywka w kształcie rozetki z bitej śmietany będzie ślicznie prezentować się razem z pozostałymi elementami z kolekcji Sweet.

Kubek na koktajl Sweet, różowy

Czytaj więcej: Kubek ze słomką Sweet 350 ml, różowy Sagaform

Kubek na koktajl Sweet Sagaform, zielony

Czytaj więcej: Kubek ze słomką Sweet 350 ml, zielony Sagaform

Do serwowania orzeźwiających napojów doskonale nadają się również urocze słoiki z uchwytem. Dzięki kolorowym pokrywkom słoiczki można zabrać ze sobą na taras albo do ogrodu. Praktyczny uchwyt umożliwia wygodne przenoszenie, a rurka wyposażona jest w specjalną blokadę, dlatego nigdy jej nie zgubisz. Ciekawą alternatywą dla słoiczków są butelki ze słomką dostępne w kolorze niebieskim, żółtym, czerwonym i zielonym.

Słoik ze słomką

Czytaj więcej: Słoik ze słomką 450 ml, czerwony

Słoik z uchwytem zielony

Czytaj więcej: Słoik ze słomką 450 ml, zielony

Słoik do picia niebieski

Czytaj więcej: Słoik ze słomką 450 ml, niebieski

Słoik ze słomką Black White

Czytaj więcej: Słoik ze słomką Black and White 480 ml

Butelka ze słomką 320 ml

Czytaj więcej: Butelka ze słomką 320 ml


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu. Czytaj więcej