Zabawa w ciepło - zimno

Jeżeli wczesnym rankiem wita Was szron i kłęby pary, a w ciągu dnia słupek rtęci niechętnie wspina się w górę to znak, że nadchodzi zima. Nie czekaj, aż zęby zaczną dzwonić na mrozie. Warto już dzisiaj uzbroić się w pomysłowe akcesoria, które będą stać na straży właściwej temperatury i doskonałego nastroju. Z dumą prezentujemy zimowe gadżety do zadań specjalnych.

http://www.sagaform.com/

Nie ma nic gorszego, niż skostniałe palce i zmarznięte stopy. Dzięki funkcjonalnym ogrzewaczom od Sagaform, solidną dawkę ciepła możesz mieć zawsze przy sobie. Wypełnione specjalną cieczą, ergonomiczne torebki rozgrzewające, działają jak podręczny termofor. Wystarczy delikatnie wygiąć metalowy dysk, aby poczuć falę relaksującego ciepełka. Ogrzewacze dostosowują się do kształtu dłoni i stóp, a także karku - modułowa konstrukcja opiera się na linii barków i rozluźnia napięte mięśnie, przynosząc ulgę nawet po ciężkim dniu. Torebki z aktywatorem dostępne są również w uniwersalnej formie okrągłych dysków i śnieżynek. Możesz zabrać je ze sobą na wieczorny spacer albo wycieczkę za miasto - jeżeli zdarzy Ci się zmarznąć, przenośny ogrzewacz pomoże przywrócić odpowiednią temperaturę ciała i uchroni Cię przed niepotrzebnym przeziębieniem. Przed ponownym użyciem wystarczy gotować torebkę w wodzie przez około 10 minut, aż do całkowitego rozpuszczenia się zawartości. Po ostudzeniu, żelowy kompres jest gotowy na nowe wyzwania!

http://www.sagaform.com/

http://www.sagaform.com/

Dla amatorów outdoorowych przygód powstały również inne akcesoria, które pomogą rozgrzać atmosferę podczas górskiej wędrówki, ekstremalnej wspinaczki czy rodzinnej przejażdżki rowerowej. Lubisz rozkoszować się aromatem świeżej kawy? A może wolisz zieloną herbatę z jaśminem? Jeżeli trudno Ci się zdecydować, chcesz mieć wybór albo podróżujesz w towarzystwie ukochanej osoby, idealnym rozwiązaniem będzie podwójny termos od Sagaform. Innowacyjna konstrukcja, wyposażona w nylonową uprząż, umożliwia przewożenie dwóch gorących napojów bez konieczności zabierania ze sobą dwóch osobnych pojemników. To również doskonały pomysł dla wszystkich kawoszów, którzy zdobywają świat razem ze swoimi pociechami. Teraz aromatyczną małą czarną możesz mieć zawsze pod ręką, a dzieciaki wspomogą swoją naturalną odporność ciepłą herbatą z miodem i cytryną.

http://www.sagaform.com/

Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań przygotowaliśmy natomiast termos retro, wykonany ze stali nierdzewnej. Pojemnik wyposażony został w oldschoolowy kubek z uchem, który odznacza się klasycznym wyglądem i zapewnia optymalny komfort użytkowania.

http://www.sagaform.com/

Łyk rozgrzewającego napoju przyda się również kierowcom, którzykażdego ranka muszą mierzyć się z licznymi przeciwnościami losu, takimi jak zaparowane szyby, śliskie nawierzchnie  i niekończące się korki. Dzięki funkcji bezpiecznego zamknięcia, kubek samochodowy pozwala delektować się ulubionym smakiem bez ryzyka rozlania gorącej kawy czy herbaty. Dozownik dostępny w dwóch rozmiarach umożliwia wygodne dysponowanie zawartością, a ergonomiczny mechanizm jest gwarancją komfortowego podróżowania.

http://www.sagaform.com/


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu. Czytaj więcej