Let's Rock

Produkty z serii Rocking to kolejny nieprzeciętny koncept od Sagaform Design Studio. Rozbujane zestawy kieliszków i szklanek zaskoczą was swoją pomysłowością i funkcjonalnością. Pękate czarki, osadzone na krótkich, kolorowych nóżkach, stworzone zostały specjalnie po to, by swoim swingującym tańcem urozmaicić degustację alkoholi wysokoprocentowych, takich jak koniak czy brandy. Z kolei kołyszące się z boku na bok wysokie kieliszki uprzyjemnią nam kosztowanie aromatycznego czerwonego wina. Zestawy dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - zielonym i fioletowym. Wśród rozbujanego szkła znajdziemy również zestawy uniwersalne i szklanki do whiskey z zaokrągloną podstawą, które należą do jednych z najlepiej sprzedających się produktów Sagaform.

http://www.sagaform.com/

Głębia koloru, harmonijny kształt i nienaganna przejrzystość to niewątpliwe walory wizualne serii Rocking. Każdy z zestawów charakteryzuje się specyficznymi właściwościami, które sprzyjają degustacji poszczególnych rodzajów alkoholu. Projektanci Sagaform dołożyli wszelkich starań, aby nieodparty urok rozbujanego szkła każdorazowo szedł w parze z   innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ich praktycznym zastosowaniem.

http://www.sagaform.com/

Wine by Sagaform czyli zestawy kieliszków do wina to dumnie prezentujące się, wysokie szkło, przeznaczone specjalnie do leniwej, niespiesznej degustacji wykwintnych trunków. Przezroczyste czarki o zrównoważonych proporcjach osadzone zostały na długich, kolorowych nóżkach. Ich krystalicznie czyste krągłości odcinają się zdecydowanie od barwionego szkła, z którego wykonane zostały umożliwiające kołysanie podstawki. Przejrzystość to niewątpliwy atut serii Rocking - dzięki niej będziemy mogli kontemplować niczym niezmąconą barwę wina, które z gracją zatańczy wewnątrz rozbujanych kieliszków. Kolejną zaletą swingującego szkła jest duża średnica czarek, dzięki której wino swobodnie spotyka się z tlenem, odsłaniając przed koneserami kolejne warstwy złożonego bukietu aromatów. Zapach wina uwalnia się stopniowo poprzez napowietrzanie - niemałe znaczenie odgrywa tutaj znany każdemu z nas rytuał mieszania rubinowej cieczy w kieliszku. Dzięki charakterystycznej budowie serii Rocking, będziemy mogli wygodnie zamieszać płyn wewnątrz beczułkowatej czarki, bez konieczności podnoszenia jej ze stołu. Specjalnie wyprofilowana podstawa umożliwia swobodny obrót naczynia o 360° oraz zapobiega rozlewaniu zawartości.

http://www.sagaform.com/

Kolejna propozycja od Sagaform Design Studio to bujające się kieliszki do koniaku i brandy. Ich kształt nawiązuje do sprawdzonych, klasycznych rozwiązań, przez co doskonale nadają się do kosztowania wysokoprocentowych, arystokratycznych trunków. Pękata czarka, przypominająca zamknięty kwiat tulipana, podtrzymywana jest przez krótką, kolorową nóżkę i rozbujaną podstawę Rocking. Dzięki odpowiedniej budowie kieliszka, bogaty aromat alkoholu nie ulega przygaszeniu, ale harmonijnie rozwija się w czasie trwania degustacji. Przejrzyste szkło pozwala do woli delektować się bursztynową barwą ciepłolubnego napoju. Podobnie jak w przypadku wina, koniak chętnie dzieli się swoim najcenniejszym aromatem dopiero wtedy, gdy delikatnie zamieszamy zawartość kieliszka. Rozkołysany zestaw do brandy i koniaku stanowi zatem połączenie wysmakowanych walorów estetycznych oraz innowacyjnej funkcjonalności.

http://www.sagaform.com/

Na chwilę uwagi zasługują również akcesoria, które projektanci Sagaform przygotowali z myślą o amatorach ognistej whiskey. Bujające się szklanki z całą pewnością ożywią atmosferę podczas niezapomnianych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Znakomitym pomysłem będzie uzupełnienie zestawu o specjalne kamienie chłodzące, dostępne w naszej ofercie. Oryginalne granitowe kostki zapewnią odpowiednią temperaturę serwowanych napojów, świetnie sprawdzą się również jako element nowoczesnych dekoracji.

http://www.sagaform.com/

http://www.sagaform.com/

http://www.sagaform.com/


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu. Czytaj więcej