Zabierz ulubiony napój dokąd tylko chcesz!

Niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywamy – w biurze, w szkole, w samochodzie, na rybach, na górskim szlaku czy na pikniku za miastem – wszędzie dopada nas chęć na aromatyczną herbatę, świeżą kawę czy gorącą czekoladę. Nie zawsze mamy możliwość kupienia ulubionego napoju na wynos, poza tym większości z nas najlepiej smakuje to co sami sobie przygotujemy, bo któż lepiej jak nie my sami zna nasze upodobania względem kawy czy herbaty?

http://www.tarkaimiarka.pl/

W dzisiejszych czasach wszystko robimy w pośpiechu, nierzadko rezygnując z niektórych rzeczy z powodu permanentnego braku czasu. W codziennym porannym pośpiechu, kiedy trzeba wyszykować siebie i całą rodzinę do pracy i szkoły, nawet jeśli uda Ci się przygotować kawę, to i tak przeważnie nie dopijasz jej do końca (o ile w ogóle zaczniesz ją pić), bo masz na głowie milion innych, ważniejszych spraw. Później wychodzisz z domu i prześladuje Cię rozkojarzenie i inne symptomy, które zwiastują jedno – niedobór porannej dawki kofeiny! Pewnie przeszło Ci już przez myśl, że przecież możesz ją zabrać ze sobą, tylko w czym?

My proponujemy praktyczne kubeczki To-Go szwedzkiej marki Sagaform. Są one prawdziwym wybawieniem dla wszystkich, którzy lubią delektować się poza domem smakiem ulubionego, samodzielnie przygotowanego napoju. Zaparzoną rano kawę przelej do kolorowego kubeczka, zamknij go i możesz spokojnie wyruszyć do pracy. Funkcjonalny kształt i odpowiedni rozmiar sprawiają, że kubeczki idealnie mieszczą się w samochodowym uchwycie, dlatego możesz popijać małą czarną stojąc w korkach. Kubeczek wyposażono w szczelną pokrywkę i zamykany ustnik, dlatego nie musisz obawiać się o to, że zawartość kubka rozleje się przy nagłym hamowaniu.http://www.tarkaimiarka.pl/

Kubeczek To-Go to także doskonały towarzysz podczas podróży autobusem lub pociągiem. Zmieści się w kieszonce plecaka lub torby podróżnej, będąc zawszę pod ręką kiedy dopadnie Cię ochota na gorącą kawę lub herbatę w trakcie podróży. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do centrum miasta załatwić jakąś sprawę, czy na drugi koniec Polski aby wypocząć przez kilka dni od codziennych obowiązków, każdą wyprawę może uprzyjemnić Ci ulubiony napój zamknięty w miłym dla oka, kolorowym kubku.

http://www.tarkaimiarka.pl/

http://www.tarkaimiarka.pl/

http://www.tarkaimiarka.pl/

Kubeczki To-Go to funkcjonalny gadżet dla całej rodziny. Twoje dzieci również z pewnością docenią porcję gorącej czekolady przygotowaną do szkoły. Poręczny kształt sprawia, że kubek z łatwością zmieści się w każdym tornistrze lub plecaku. Bogata gama kolorystyczna w połączeniu ze smakiem ulubionego napoju pomoże przetrwać Twoim pociechom ciężki dzień w szkole. Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, zadbaj więc o to, aby Twoje dziecko mogło codziennie zabierać do szkoły swój ulubiony napój w kolorowym kubku To-Go!


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu. Czytaj więcej