Terminy

Mając na uwadze wysoką jakości obsługi oraz zadowolenie naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby zamówione towary bezpiecznie dotarły do Was w jak najkrótszym czasie. Paczki z zamówionymi artykułami wysyłamy wtedy, gdy wszystkie zamówione pozycje są dostępne w naszym magazynie. Informacja o dostępności znajduje się pod ceną produktu. Zamówienia realizujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30 od 2 do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty, jeżeli zamówione towary są dostępne w magazynie lokalnym sklepu (za wyjątkiem okresu przedświątecznego, gdy dostawa może się opóźnić ze względu na wzmożony ruch, lub opóźnienia w dostawie kurierskiej).

Jeżeli realizacja zamówienia wymaga sprowadzenia produktów z innych magazynów, czas realizacji ulega wydłużeniu do ok. 5 dni roboczych. W wyjątkowych przypadkach o terminie wysyłki Klient zostanie powiadomiony mailowo. 

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem kuriera InPost lub paczkomatów od 2 do 5 dni roboczych.

Kurier dostarcza przesyłki w następnym dniu roboczym liczonym od dnia nadania, natomiast dostawa zamówienia do wybranego przez Klienta paczkomatu trwa do 2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Czas dostawy zamówienia może się wydłużyć w okresie wzmożonego ruchu (przed świętami, mikołajkami, inne) wtedy nie jesteśmy w stanie zrealizować od 2 do 5 dni roboczych, lecz dokładamy wszelkich starań aby tak było.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem zweryfikowania czasu dostawy przesyłki:

tel. (17) 770 71 23

tel. kom. 530 164 159

 


Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu. Czytaj więcej