Garnek Nyko 1 l Simax

Obniżka! Garnek Nyko 1 l Simax
Cena:
Produkt jest niedostępny.

Garnek o pojemności 1 l wykonany z żaroodpornego szkła marki Simax.

Opis produktu

Naczynie od renomowanego czeskiego producenta znakomicie sprawdzi się podczas przygotowywania, przechowywania i serwowania potraw. Nadaje się do użytkowania na kuchenkach gazowych z płytką rozpraszającą płomień ...

Naczynie od renomowanego czeskiego producenta znakomicie sprawdzi się podczas przygotowywania, przechowywania i serwowania potraw. Nadaje się do użytkowania na kuchenkach gazowych z płytką rozpraszającą płomień i elektrycznych, w piekarniku oraz mikrofalówce. Szkło termiczne, z którego wykonany jest garnek charakteryzuje się doskonałą odpornością na niskie i wysokie temperatury (od -40 do 300 stopni Celsjusza), dlatego możesz wykorzystać go do przechowywania żywności w lodówce albo zamrażalniku (ale nie należy zamrażać w nim produktów płynnych), do gotowania na kuchence oraz zapiekania w piekarniku. Pamiętaj, że rozgrzanego naczynia nie należy napełniać zimną wodą ani kłaść na chłodnych lub wilgotnych powierzchniach.

Nie należy również mocno trzeć produktu podczas mycia i czyszczenia; nie należy również nagle zmieniać temperatur np. wyciągnąć z lodówki/zamrażarki i wkładać od razu do nagrzanego piekarnika.

Przestrzegając podstawowych zasad korzystania z żaroodpornych produktów marki Simax będziesz cieszyć się pełnią ich funkcjonalności przez długi czas. Można myć w zmywarce. Produkt dostępny jest również w innych rozmiarach.

rozwiń zwiń
  • 6053/000
  • Materiał: szkło żaroodporne
  • Kolor: transparentny
  • Pojemność: 1 l
  • Mycie w zmywarce: tak
  • Mikrofalówka: tak
  • Piekarnik: tak
  • Rodzaj kuchenki: elektryczna, gazowa z płytką rozpraszającą płomień

Produkty powiązane

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu. Czytaj więcej