Zegar z timerem beżowy WESCO

Cena:
Produkt jest niedostępny.

Zegar z minutnikiem retro, rodem z Ameryki lat 50 stanie się nie tylko dekoracją, ale również praktycznym urządzeniem potrzebnym podczas pieczenia i gotowania.

Opis produktu

Zegar z wbudowanym minutnikiem został posiada korpus z lakierowanej, nierdzewnej stali, wyraźną tarczę zegara oraz ciekawy kształt, nawiązujący do stylistyki amerykańskiego retro z lat 50. Zegar, oprócz funkcji ...

Zegar z wbudowanym minutnikiem został posiada korpus z lakierowanej, nierdzewnej stali, wyraźną tarczę zegara oraz ciekawy kształt, nawiązujący do stylistyki amerykańskiego retro z lat 50. Zegar, oprócz funkcji dekoracyjnej pełni funkcję praktyczną. Posiada wbudowany timer, który jest niezbędny podczas pieczenia i gotowania, a jego maksymalny czas pracy wynosi 60 minut.
Produkt wyróżnia się estetyką i jakością, jest doskonałym uzupełnieniem pozostałych artykułów z kolekcji Wesco, dzięki którym można skompletować stylowe wyposażenie kuchenne.

rozwiń zwiń
  • W-322401-23
  • Kolor: beżowy
  • Materiał: stal malowana proszkowo
  • Wysokość: 30,5 cm
  • Szerokość: 24,5 cm

Produkty powiązane

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu. Czytaj więcej